top of page
IMG_6998.JPG

                    NAMASTE

Witam serdecznie na stronie naszej szkoły. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną praktykujemy w kameralnych grupach o stałym składzie budując tym samym wzajemne zaufanie i dając sobie wsparcie.
Zapisy ogrodjogi@gmail.com

tel 502529326

 

Osoby zainteresowane terapią indywidualną jak i sesjami z misami tybetańskimi, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Cena zajęć indywidualnych 120 zł za 1 godzinę zegarową.

Zajęcia joga dla par 160 zł za godzinę.

ogrodjogi@gmail.com

 tel: 502 528 326. 

                      OGRÓD ?

Ogród jest miejscem magicznym. 

Tu, ukryty w maleńkim ziarenku potencjał  kiełkuje, wzrasta i rozkwita.

Słońce, deszcz i troska ogrodnika pomagają owocom dojrzeć. Ogród jest schronieniem , gdzie energia natury , piękno świata zewnętrznego przenikają się ze światem wewnętrznym.

To idea naszego działania. 

                             JOGA  

Każda istota poszukuje harmonii. Czasem impulsem jest potrzeba  wzmocnienia odporności, kondycji czy rozluźnienia.

Joga stopniowo obejmuje wszystkie obszary życia , uruchamiajac naturalne procesy rozkwitu uśpionego czasem potencjału. Praktyka jogi pomaga na nowo zdefiniować swą przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną, przebudować stare wzorce, pozbyć sie schematów budząc naszą uważność i osadzając mocno w TU I TERAZ.

 

 

                    AKTUALNIE 

Oprócz regularnych zajęć dla stałych grup prowadzimy też zajęcia dla początkujących- JOGA OD PODSTAW. Więcej w zakładce ZAJĘCIA. 

Osoby poszukujące głębokiego relaksu dla umysłu i regeneracji dla organizmu zapraszam na sesje terapeutyczne dźwiękiem mis tybetańskich- więcej w zakładce-misy tybetańskie.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja książka jest obecnie dostępna w OGRODZIE JOGI przy ul. Kawiej 4/16 w Częstochowie, lub  w sprzedaży wysyłkowej za pośrednictwem tejże strony internetowej , wystarczy napisać mail na adres ogrodjogi@gmail.com Wtedy zamówiona książka może zawierać dedykację od autorki.

GWIAZDY NA PIASKU Joginki opowieść o Indiach to zapis jogicznej wędrówki z  magicznymi Indiami w tle. Opowieść jest prawdziwą historią, która zdarzyła się w 2012 roku. Po więcej informacji zapraszamy na funpage książki na facebooku .

 

 

 

 


 


 

  • Wix Facebook page
    B.K.S. IYENGAR 14.12.1918 - 20. 08. 2014          DZIĘKUJĘ  NAUCZYCIELU ZA ŚWIATŁO JOGI W MOIM SERCU
bottom of page