top of page

Jaki jest najlepszy moment by zacząć praktykę jogi? Najlepszy moment jest zawsze TERAZ. Lepszego nie będzie. A jeśli już jesteś na tej stronie pierwszy krok zbliżający Cię do maty został zrobiony. Zaistniała z Tobie potrzeba przemiany? duchowego rozwoju?, czujesz zmęczenie ciała? Czy chcesz spróbować czegoś nowego? Te wszystkie powody są bardzo dobre. Oprócz tej motywacji nic więcej nie potrzebujesz. Jeśli to Twój początek przygody z jogą zapisz się na zajęcia JOGA OD PODSTAW a jeśli masz podstawy i chcesz dołączyć do grupy stale praktykującej zapisz się do grupy ogólnej . Więcej na ten temat w zakładce ZAJĘCIA.

Zajęcia zaczynamy PUNKTUALNIE.

Jogę praktykuje się boso więc nie przejmuj się obuwiem. Ubranie swobodne, oddychające czy to z bawełny czy nowoczesnych tkanin -wybierz co lubisz. Maty i cały potrzebny sprzęt jest na sali ale jeśli masz ukochaną matę- zabierz ją-niech też pozna inną podłogę;-)

Przyjdź 10 minut przed zajęciami. Szanując zarówno czas własny jak i innych uczestników zajęć nie spóźniajmy się. Sekwencje są tak konstruowane, że nie jest wszystko jedno kiedy się dołączy.

Grupa jest początkująca ale każda pozycja może być rozwijana co już zależy od świadomości i możliwości ucznia.

Mapa Dojazdu
bottom of page